Kategoria

Dodatki

Home » Dodatki

6 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak wybrać zasłony do salonu?

Salon jest miejscem odpoczynku i spędzania czasu z bliskimi, dlatego zależy nam na estetycznej i przytulnej przestrzeni. Mile widziane są stylowe zasłony w oknach, które powinniśmy dobrać do wystroju otoczenia. Sprawdźmy zatem, co jest najważniejsze podczas za... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Stylowe gałki meblowe

Jeśli chodzi o aranżację wnętrza, to wciąż mało kto zdaje się pamiętać, że o tym, jaki efekt uda się osiągnąć, bardzo często decydują drobiazgi. Dotyczy to także sposobów wykończenia mebli kuchennych i chodzi tu nie tylko o kolory czy faktury, ale także o deta... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Gorący trend we wnętrzach – welurowe dodatki!

W ostatnich sezonach obserwujemy powrót do łask materiałów, które kojarzą się z luksusem i elegancją. Jednym z najciekawszych trendów, który zdobywa serca miłośników wnętrzarskich nowości, są welurowe dodatki. Welur, znany ze swojej miękkości i subtelnego poły... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Piękne ozdoby świąteczne – jakie warto mieć?

Święta to czas radości, odpoczynku i spędzania cennych chwil z najbliższymi. Ale jak to mówią: najpierw obowiązki, potem przyjemności. No chyba, że mówimy o dekorowaniu domu – tego typu obowiązki moglibyśmy mieć przez okrągły rok. W tym wyjątkowym czasie każdy... Czytaj dalej »