Kompleksowe wyposażenie sklepów – jego zapewnienie jest gwarancją sukcesu Twojego sklepu. Podczas remontu już istniejącego lub otwieraniu nowego sklepu niezwykle ważne jest odpowiednie ułożenie sklepowych półek i regałów, czyli zaprojektowanie sklepu tak, by spełniał oczekiwania klientów. Ci są najważniejsi dla każdego właściciela sklepu, dlatego należy zrobić wszystko, by robienie zakupów nie kojarzyło się ze sklepem negatywnie. Możesz ustawić regały sam, ale możesz również zamówić gotowe projekty sklepów spożywczych.
Kompleksowe wyposażenie sklepów – zadbaj o każdy szczegół
Aby meble sklepowe były ułożone w odpowiedni i wygodny dla klienta sposób, warto zapoznać się z radami projektantów. Wyposażenie sklepów w odpowiednie półki na produkty składa się na zadowolenie klientów, a to bezpośrednio wpływa na korzystne bilanse finansowe. Wyposażenie sklepów spożywczych warto oddać w ręce specjalistów. Każdy z regałów powinien zostać postawiony w takim miejscu, które pozwoli na wygodne poruszanie się klientom po sklepie oraz sięgnięcie po produkty. Regał na warzywa i owoce najlepiej ułożyć kilka metrów od wejścia do sklepu – te produkty są artykułami pierwszej potrzeby. Tuż za nim powinien znaleźć się regał na pieczywo, które również stanowi jedne z najważniejszych potrzeb. Dbając o ergonomiczne wyposażenie sklepów, przyczynimy się do zachęcenia klientów, by częściej wybierali konkretny sklep.
Meble sklepowe i najważniejsze akcesoria
Wyposażenie sklepowe stanowią nie tylko regały i półki. Kompleksowe wyposażenie sklepów zapewnisz sobie również poprzez zakup produktów takich jak: stoły ekspozycyjne, gondole sklepowe, szafy chłodnicze, czy boksy kasowe. Oferta mebli sklepowych jest na tyle szeroka, że pozwoli wybrać Ci najważniejsze wśród mebli, które powinny znaleźć się w każdych sklepach spożywczych. W uzupełnianiu wyposażenia sklepu pomogą ci specjaliści, dla których projektowanie sklepów to codzienność. Wieloletnie doświadczenie fachowców zapewni obsługę i spełnienie warunków na najwyższym poziomie. Szeroka oferta regałów metalowych (np. regał na alkohol) pozwoli na dowolną aranżację każdego sklepu.
Ergonomia – czyli jak ułożyć regały sklepowe?
Meble sklepowe powinny być ułożone tak, by zapewnić wygodę poruszania się. Najważniejszy jest komfort, zatem wysokość półek powinna być dostosowana do każdego klienta. Regały powinny być ułożone równolegle, by zapewnić łatwe zapamiętanie w wyborze produktów. Gotowe projekty sklepów spożywczych zapewne pozwolą na rozsądne i ergonomiczne ułożenie każdej z półek, czy szaf chłodniczych.