hanmark.pl opinie

Awatar użytkownika
Abdon85
Posty: 28
Rejestracja: 04 mar 2019, 10:40

hanmark.pl opinie

Post autor: Abdon85 »

Cześć! Poszukuję firmy, która ma doświadczenie w zakładaniu podłóg i potrafiłaby mi fachowo doradzić na temat tego jaką podłogę wybrać. Słyszałem, że firma http://www.hanmark.pl/ ma bardzo indywidualne i rzetelne podejście do klienta. Może macie jakieś opinie na jej temat?
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: hanmark.pl opinie

Post autor: karin33 »

Dzięki firmie Hanmark mam piękny taras z egzotycznego drewna, któremu nie straszne nasze dość trudne warunki atmosferyczne. Taras jest śliczny, a do tego wiem, że pozostanie taki na lata. Piękny, stylowy i trwały. Polecam.
Awatar użytkownika
Amanda_78
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2020, 13:44

Re: hanmark.pl opinie

Post autor: Amanda_78 »

Specjaliści hanmark.pl wykonali powierzoną pracę w terminie, fachowo, solidnie. Efekt jest bardzo satysfakcjonujący.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: hanmark.pl opinie

Post autor: koral »

Trzeba w pierwszej kolejności zakupić podłogę oraz niezbędne akcesoria i produkty. Z pewnością przydadzą się podkłady na posadzki z ogrzewaniem podłogowym . Obecnie wiele osób decyduje się na tego typu rozwiązanie, bo nikt nie chce mieć kaloryferów na ścianach. Przemyślcie taką opcję, bo jest to ważne, aby wcześniej się tym zainteresować.
Awatar użytkownika
agata_70
Posty: 7
Rejestracja: 24 sty 2020, 12:32

Re: hanmark.pl opinie

Post autor: agata_70 »

Współpracowaliśmy z mężem z Hanmark przy wykonaniu elewacji domu i byliśmy tak zadowoleni z jakości obsługi i wykonania, że w zeszłym miesiącu robili nam też schody ;) Nie mam im nic do zarzucenia, drewno wygląda fenomenalnie i wiem, że będzie cieszyć oko przez wiele lat.
ODPOWIEDZ