Drewniane meble

Awatar użytkownika
jaromira_84
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 21:59

Drewniane meble

Post autor: jaromira_84 »

Jakich znacie producentów mebli z litego drewna? Polećcie mi kogoś, z kogo usług warto skorzystać. Bardzo podobają mi się aranżacje z drewnianymi meblami, dlatego zdecydowałam się zamówić kilka rzeczy :)
Awatar użytkownika
Stefania_65
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 8:00

Re: Drewniane meble

Post autor: Stefania_65 »

Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na firmę edar.com.pl. W swoich realizacjach mają przepiękne stoły, łóżka i wiele więcej. Meble wykonują głównie z dębu i buku, ale też innych rodzajów drewna. Możesz być pewna co do jakość i żywotności ich wyrobów.
Awatar użytkownika
Filip29
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2020, 17:15

Re: Drewniane meble

Post autor: Filip29 »

To może snycerz? Nikt chyba na drewnie lepiej się nie zna :D A przy okazji może Ci ten stół jakoś oryginalnie wykończyć / ozdobić ;)
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 442
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Drewniane meble

Post autor: Kaja »

Jak chce się kupić porządne meble drewniane to trzeba się też liczyć z wyższą ceną.
Kaś12

Re: Drewniane meble

Post autor: Kaś12 »

Solidne meble znajdziesz przecież w wielu sklepach z takim asortymentem :) Stoły drewniane ,krzesła, komody, szafy - co tylko chcesz :) A w przypadku zamówień indywidualnych trzeba liczyć się ze sporymi kosztami i nawet długim czasem oczekiwania. Także przeglądnij
hyśka

Re: Drewniane meble

Post autor: hyśka »

Myślę że powinnaś sobie przede wszystkim spojrzeć tutaj - https://meblealmer.pl/. Bardzo dużo mebli, właśnie też drewnianych, może coś Ci się spodoba. Ja mogę polecić - mam trochę mebli w swoim domu właśnie od tego producenta i jestem bardzo zadowolona. Solidne i piękne.
dajmąd

Re: Drewniane meble

Post autor: dajmąd »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://mosciccy.pl/
ODPOWIEDZ