Jaka brama

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Greżu

Jaka brama

Post autor: Greżu »

Jesteśmy właśnie w czasie budowy domu i w najbliższym czasie chcemy postawić płot. Zastanawiam się, czy zdecydować się od razu na to, żeby była też brama automatyczna czy póki co wstawić zwykłą, a zmienić dopiero po przeprowadzce?
bramał5

Re: Jaka brama

Post autor: bramał5 »

Zobaczcie na stronę https://smartbramy.pl/ możecie tam zamówić bardzo dobrej jakości ogrodzenia stalowe i panelowe. Polecam również drzwi do garażu, ja sobie zamontowałem właśnie taką bramę i polecam naprawdę jakość świetna i cena też bardzo dobra. Dodatkowo można kupić u nich domofon co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo. Ja uwielbiam ich produkty, bo się nie psują, długo służą i naprawde świetnie i nowocześnie wyglądają.
Łukasz

Re: Jaka brama

Post autor: Łukasz »

Zawsze chciałem mieć własny dom. Może dlatego, że od urodzenia mieszkałem z rodzicami w bloku. Zdecydowanie wolę większą przestrzeń, mieć przestrzeń, kawałek ogródka, garaż. Żona podziela moje zdanie i mało już brakuje do końca. Najważniejsze jest czyli dom z garażem, już w nim mieszkamy. Na wiosnę planujemy ogrodzeniem się zająć i bramą. Dlatego ten temat mnie interesuje. Kumpel z pracy powiedział mi o firmie Joniec, żebym sobie zerknął jakie ogrodzenia robią, mają też furtki i bramy. W sumie wszystko wybrałbym w jednym miejscu. Jak sprawdzałem na stronie https://www.joniec.pl/ , to swoje przedstawicielstwa mają w bardzo wielu miejscach w kraju.
czosnekwrgł

Re: Jaka brama

Post autor: czosnekwrgł »

Nasza brama garażowa pochodzi z oferty https://www.rapi.com.pl/nasza-oferta/bramy-garazowe . Również i oni odpowiadają za montaż z którym sami byśmy sobie nie poradzili. Ale po kłopocie - powierzone zadanie zrealizowali niezwykle sprawnie. Absolutny profesjonalizm!
ODPOWIEDZ