echo serca płodu Katowice - gdzie się udać?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
zaniepokojona

echo serca płodu Katowice - gdzie się udać?

Post autor: zaniepokojona »

Hej dziewczyny. Mojemu lekarzowi prowadzącemu ciążę nie podobają się moje wyniki. Wysyła mnie na echo serca płodu. Znacie kogoś, to wykonuje takie badanie? Najlepiej Katowice, ale w sumie, jak trzeba będzie, to gdzieś dojadę. W necie znalazłam informację o dr Rozmus-Warcholińskiej. Podobno jest dokładna i można jej zaufać. To prawda? Była któraś z Was u niej?
Karna

Re: echo serca płodu Katowice - gdzie się udać?

Post autor: Karna »

Ośrodek medyczny zajmujący się wspomaganym rozrodem oferuje nie tylko zaawansowane procedury medyczne, ale również kompleksowe wsparcie na każdym etapie leczenia. Kluczowe jest, aby pacjenci mieli poczucie, że są traktowani z najwyższą troską i profesjonalizmem. Profil i doświadczenie każdego członka zespołu można znaleźć na stronie https://www.novum.com.pl/lekarze/ co jest dowodem na transparentność ośrodka.
ODPOWIEDZ