gadżety

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Alexeiś2838

gadżety

Post autor: Alexeiś2838 »

Cześć, możecie mi powiedzieć czy warto kupować gadżety z internetu? Widziałem na stronie https://regalo.pl/sklep/ spory wybór gadżetów oraz upominków reklamowych. Jakie jest wasze zdanie na temat kupowania z internetu? Wolicie kupować online czy ze sklepów stacjonarnych?
staś

Re: gadżety

Post autor: staś »

Zależy od roli jaką ma pełnić dany gadżet - możesz je wykorzystać np. do promocji Twojej firmy lub polepszenia stosunków partnerskich z innymi firmami. Na https://designinlife.pl/ znajdziesz bardzo fajne gadżety, które możesz wykorzystać w tym celu. Najlepiej tylko wybrać coś z czym Twoja firma będzie się utożsamiać.
trynkłom

Re: gadżety

Post autor: trynkłom »

Gadżety z nadrukami firmowymi takie jak torby płócienne, t-shirty czy kubki zamówiłem w firmie https://naszenadruki.pl/ gdzie oferują wysoką jakość nadruków. Dbają o swoje maszyny dlatego na przestrzeni lat zachowują standard, a ja otrzymuję realizacje wykonane z dbałością o szczegóły. Polecam
Sękowska

Re: gadżety

Post autor: Sękowska »

Gadżety są bardzo fajne, miło zawsze jest jak klient dostanie gadżet od firmy w której np. ciągle coś kupuje. Ostatnio moja firma zamówiła dla stałych klientów karabińczyk obrotowy http://zphpolimer.pl/pl_karabinczyki,29.html . Bardzo fajna sprawa można go używać nie tylko do kluczy czy telefonu ale również przez żeglarzy, ludzi latających balonem, akrobatów oraz pracowników na wysokościach.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: gadżety

Post autor: alutka90 »

Cześć.
Ja ciekawe gadżety elektroniczne zawsze kupuje ze strony: https://www.opengift.pl/elektroniczne-gadzety/. Jest tam mnóstwo ciekawych oraz praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju prezenty. Między innymi znajdziecie tam gadżety elektroniczne, ale i nie tylko. Polecam się tam rozejrzeć, bo naprawdę warto. Jestem pewien, że znajdziecie tam sporo różnych praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb.
Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ