jak się pozbyć gryzoni?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Sędomira87
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2024, 12:02

jak się pozbyć gryzoni?

Post autor: Sędomira87 »

Cześć wam, potrzebuję pomocy w rozwiązaniu problemu z gryzoniami w moim domu. Ostatnio zauważyłam, że w mojej piwnicy pojawiły się szczury. Nie jest to tylko nieprzyjemne, ale również niebezpieczne dla zdrowia i higieny. Może ktoś z Was miał podobny problem i znalazł skuteczne rozwiązanie? Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług profesjonalnej firmy zajmującej się deratyzacją Bielsko. Czy sądzicie, że warto? Jakie macie doświadczenia?
koziera

Re: jak się pozbyć gryzoni?

Post autor: koziera »

Cześć, w Warszawie również jest usługa deratyzacji, a mianowicie znajdziecie ją tutaj https://www.alerobale.pl/cennik/deratyz ... wa-cennik/ . Uważam, że warto o tym wiedzieć i stosownie działać, żeby właśnie to miało sens. Jestem ciekawa, co wy o tym sądzicie i jak do tego podchodzicie.
ODPOWIEDZ