Jak zaistnieć w Social Media?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:44

Jak zaistnieć w Social Media?

Post autor: deborah »

Cześć! chciałabym wypromować swoją markę. dlatego szukam Agencji social media Wrocław, która założy zachęcającego Fb i Instagrama dla mojej firmy. Jeśli ktoś zna to proszę pisać ;)
Awatar użytkownika
monka
Posty: 570
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Jak zaistnieć w Social Media?

Post autor: monka »

Tak naprawdę, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zarówno IG, jak I FB zajęła się samodzielnie. Tutaj: https://www.sn2.eu/biznesowo/19346-jak- ... ramie.html można znaleźć ciekawy artykuł, w którym opisano, jak zwiększyć swoje zasięgi na Instagramie.
Antoś78

Re: Jak zaistnieć w Social Media?

Post autor: Antoś78 »

Chyba każdy chciałbym zainstnieć w social mediach, ponieważ daje to spore możliwości zarobkowe. Jezeli jestescie zainteresowani szybkim rozwojem Waszych profili na Instagramie, to polecam Wam ofertę instagram followers . Skorzystałem jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony.
Sabina63

Re: Jak zaistnieć w Social Media?

Post autor: Sabina63 »

Czy chcemy czy nie to trzeba przyznać, że w social mediach liczą się liczby. Znam bardzo dużo profili, które wrzucają cudowne treści, ;publikują piękne zdjęcia, a mimo to docierają one do małej liczby odbiorców. A niektóre profile nie mają zbyt fajnych treści, a zasięg mają ogromny. Dlaczego tak się dzieje ? Po prostu te zadbane profile zostały założone często po prostu później kiedy tych profili jest tak dużo ,że trudno sie przebić. Warto pomóc naszemu profilowi i kupić like czy follow na przykład stąd https://www.socialmediabost.pl/jak-kupi ... -facebooku
ODPOWIEDZ