Laryngolog Kraków

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:02

Laryngolog Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, laryngolog prywatnie Kraków - czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś sprawdzoną osobę? Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
flora
Posty: 84
Rejestracja: 13 sie 2020, 9:58

Re: Laryngolog Kraków

Post autor: flora »

My do lekarza laryngologa jeździmy do gabinetu Beaty Bocheńskiej https://laryngologradzynpodlaski.pl/gab ... ologiczny/ w Radzyniu Podlaskim. To znana foniatra i audiolog, która przyjmuje w prywatnym gabinecie. Jej oferta jest szeroka, a je sto przede wszystkim świetna, kompetentna lekarka, która ma doświadczenie i zna się na tym, co robi. Ja bardzo się cieszę, że poszłam właśnie do niej, to rzetelna osoba, polecam gorąco.

lte cyfrowy polsat limit
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Laryngolog Kraków

Post autor: tomek2 »

To znana foniatra i audiolog, która przyjmuje w prywatnym gabinecie. Jej oferta jest szeroka, a je sto przede wszystkim świetna, kompetentna lekarka, która ma doświadczenie i zna się na tym, co robi. Ja bardzo się cieszę, że poszłam właśnie do niej, to rzetelna osoba, polecam gorąco.
[/quote]

Może poproś o skierowanie od swojego lekarze rodzinnego? Powinien wystawić tobie odpowiednie skierowanie. Inna opcja, to lekarz prywatny.
ODPOWIEDZ