Nasz dom

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Nasz dom

Post autor: LadyD »

Nasz dom to nasza oaza i dlatego bardzo ważne są wszelkie dekoracje, czy to w sypialni czy w salonie. Gdy ja dekorowałam wnętrze, myślałam o tym by było dla mnie przyjemne. Dużą rolę odgrały takie dodatki jak takie https://sztuczne-rosliny.pl/sklep/dracena-zielona/ roślinki. Wydaje mi się, ze nie od dziś wiadomo, ze zieleń uspokaja i warto pomyśleć o takich dodatkach podczas urządzania wnętrza.
Awatar użytkownika
halkka
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:52

Re: Nasz dom

Post autor: halkka »

Zgadzam się z Tobą. Bardzo trafne uwagi.
- Ile masz lat ciociu Różo? (...) - Jest pewna granica wieku, żeby być wolontariuszką. A ja ją dawno przekroczyłam. - jesteś przeterminowana? - Tak. - Jak jogurt?
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 108
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:14

Re: Nasz dom

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie polecam domy drewniane Szczecin
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Nasz dom

Post autor: lanza »

Mam taki domek na działce ale na co dzień wolę mieszkać w mieszkaniu, zamierzam kupić sobie jedno z tych które Atal buduje na Białołęce bo na razie tylko wynajmuje i co miesiąc wyrzucam masę kasy w błoto
ODPOWIEDZ