Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
True
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2019, 12:02

Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

Post autor: True »

Jesteś kobietą w okresie menopauzy i chcesz zadbać o swoją sylwetkę oraz zdrowie? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą cateringu dietetycznego https://dietafigura.pl/nasze-diety/. Polecają oni dietę GO! SLIM – która odpowiednio prowadzi do redukcji masy ciała.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

Post autor: kostka9 »

To szczególny czas dla kobiety, sporo zmian w organizmie zachodzi. Ja nie zrezygnowałam z jednego, z belary czyli tabletek anty które brałam. Różnie z płodnością mimo różnych objawów może być. Dlatego wolałam nie ryzykować.
Awatar użytkownika
Bilba
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:51

Re: Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

Post autor: Bilba »

To fakt, że dobór antykoncepcji w tym przypadku jest szczególnie istotny. Wiem, że bardzo polecane dla kobiet w wieku okołomenopauzalnym są tabletki Orlifique. Zresztą, polecane też przy problemach z cukrzycą, czy przy żylnej chorobie zakrzepowo zatorowej.
Awatar użytkownika
kosmetyczna87
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2020, 16:04

Re: Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

Post autor: kosmetyczna87 »

warto przyjmował odpowiednie tabletki na menopauzę, chociaż uważam że odpowiednia dieta jest równie ważna
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

Post autor: klamka »

A słyszałyście kiedykolwiek coś na temat stomii? Jeśli nie, to zachęcam do zajrzenia na strone : http://www.stomia.pl/pl/przed-zabiegiem ... est-stomia ponieważ znajdziecie tam ogromną ilość informacji na ten temat. Według mnie, może wam się przydać w przyszłości :)
ODPOWIEDZ