Obrusy

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Jakub88
Posty: 35
Rejestracja: 17 sie 2019, 12:55

Obrusy

Post autor: Jakub88 »

Cześć,

Czy znacie może jakiegoś dobrego producenta obrusów? Żona prosiła abym kupił teściowej na 60 urodziny i nie mam żadnego pomysłu ...
Awatar użytkownika
Alicja78
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2019, 22:28

Re: Obrusy

Post autor: Alicja78 »

Hej,

Moja mama zawsze kupuje od producenta FLHF (źródło). Polecam pooglądać jakie są ładne. Kupuje tylko rzeczy najlepszej jakości, a te bardzo sobie chwalą, więc muszą być ekstra. Polecam sprawdzić :) Myślę, że warto :)
Żaklin

Re: Obrusy

Post autor: Żaklin »

Swoje obrusy kupiłam na https://flhf.com.pl/. Znajdziesz w tym sklepie również asortyment do sypialni, łazienki czy kuchni. Znalazłam FLHF przypadkowo w internecie i postanowiłam zamówić kilka rzeczy na przetestowanie. Jestem jak najbardziej na tak. Ich dwie marki - DecoKing i Amelia Home produkują bardzo ładne rzeczy do sypialni. Przymierzam się do zakupu pościeli, może w przyszłym miesiącu. Jestem zdania, że o wiele tańsze produkty znajdziemy w internecie niż w sklepach stacjonarnych. Dzięki dostępności ich na dużą skalę, jesteśmy w stanie zaoszczędzić więcej pieniędzy :) Nie ukrywam, że kupując w znanych sieciach przepłacałam.
ODPOWIEDZ