Budowa i remont

Panele podłogowe laminowane w stylu vintage

• Zakładki: 40


Odkryjmy fascynujące możliwości dekoracyjne, jakie oferują panele podłogowe laminowane w stylu vintage. Ten wyjątkowy rodzaj wykończenia wnętrz pozwala nie tylko nadać danemu pomieszczeniu oryginalny charakter, ale także zapewnia trwałość i estetykę w trudnych warunkach, za sprawą swojej wodoodpornej wersji. Sprawdźmy zatem, jak kolekcja Vintage Krono Original może odmienić przestrzeń w naszych domach!

Jak urządzić wnętrze w stylu vintage?

Przy planowaniu aranżacji pomieszczeń w klimacie vintage, istnieje kilka kluczowych elementów, na które warto zwrócić swoją szczególną uwagę. Począwszy od sufitu, zaleca się zastosowanie białej farby, bielenia lub jasnego tynku, aby zachować autentyczność wobec tego wyjątkowego stylu. Równie istotne jest tutaj dobranie odpowiednich dekoracji ściennych, takich jak tapeta o gładkim, pasiastym lub kwiatowym wzorze, a także dopasowanie farby, najlepiej w odcieniach beżu czy delikatnego różu.

W kontekście podłogi warto skierować swój wzroku ku neutralnym wykończeniom, zwłaszcza gdy to meble odgrywać mają kluczową rolę w całej aranżacji pomieszczenia. Kolekcja Vintage Krono Original może stanowić doskonałe rozwiązanie, które łączy design z praktycznością. A wszystko dlatego, że ich uniwersalność pozwala wprowadzić charakterystyczny urok retro do naszego wnętrza, jednocześnie dostarczając wytrzymałego i łatwego w utrzymaniu podłoża.

Kolekcja Vintage Krono Original – co ją wyróżnia?

Styl vintage jest ciągle popularny i równie często wybierany co nowoczesny design. Wykończenie podłóg jest kluczowym elementem tego właśnie rozwiązania, nadając wyjątkowy charakter całej przestrzeni. Dlatego, planując wystrój własnego wnętrza w klimatach vintage, warto skupić się na wyborze odpowiednich paneli podłogowych laminowanych. Oto kilka propozycji z kolekcji Vintage Krono Orginal, które dodadzą uroku waszemu salonowi, korytarzowi czy kuchni!

Powierzchnia Microscratch Protect

Technologia Microscratch Protect to niezwykle trwała warstwa ochronna, która skutecznie zabezpiecza podłogę przed mikrozarysowaniami. Ta wyjątkowo odporna powierzchnia to nie tylko doskonała bariera przed zagrożeniami wynikającymi z codziennego użytkowania powierzchni płaskich, ale również idealne rozwiązanie dla domów z czworonożnymi mieszkańcami. Dzięki Microscratch Protect panel podłogowy laminowany Dąb Espresso Carpenter K479 utrzymuje swoją estetykę nawet w obliczu intensywnej eksploatacji w ciągu dnia, zapewniając trwałą ochronę przed ewentualnymi śladami pazurków czy zarysowaniami spowodowanymi gadżetami zwierząt domowych.

A.B.C. powłoka antybakteryjna

Dodatkowym atutem podłóg w stylu vintage od Kronospan jest ich antybakteryjność. Rozwiązania, takie jak model Natural Hickory 5943, przeszły szczegółowe 24-godzinne testy potwierdzające ich wysoką skuteczność w zwalczaniu bakterii. Badania obejmowały dwa różne drobnoustroje – gronkowca złocistego oraz E.coli.  Wyniki wykazały, że zastosowanie powłoki antybakteryjnej A.B.C. daje możliwość dwukrotnej redukcji mikroorganizmów, które gromadzą się na panelach laminowanych. To istotna cecha, zwłaszcza w przypadku domów, w których znajdują się dzieci bawiące na podłodze.

Struktura Authentic Embossed

Panele podłogowe laminowane z Authentic Embossed prezentują naturalnie piękną powierzchnię, która jest niemal nie do odróżnienia od prawdziwego twardego drewna. Ich synchroniczna wyczuwalna struktura nie tylko wprowadza do pomieszczenia wrażenie autentyczności w kontekście wykorzystanych materiałów, ale także dostarcza funkcjonalności. Na przykład, model Dąb Blackwater K413, od wspomnianego producenta materiałów do produkcji mebli, to wodoodporny panel podłogowy laminowany. Oznacza to, że jest odporny na wilgoć, co jest szczególnie istotne w otwartych pomieszczeniach, takich jak korytarze, jadalnie czy otwarte kuchnie z salonem, w których to na co dzień przechadzają się domownicy, jak i zwierzęta.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
90 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *