Wnętrza

Urządzamy łazienkę

• Zakładki: 42 • Komentarz: 4


Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w naszym lokum. Spędzamy w niej dużo czasu i warto, aby była urządzona nowocześnie i przytulnie.
Aranżacja wnętrza łazienki to przede wszystkim odpowiedni dobór kolorów. Warto zadbać o to, żeby były to barwy ciepłe i jasne. Nie używamy ciemnych barw z uwagi na małe rozmiary pomieszczenia. Dodatkowym atutem jest, jeśli łazienka posiada okno, ale to raczej rzadko zdarza się w przypadku mieszkań. Wybór glazury i terakoty jest na rynku obecnie ogromny i rozmaity. W dzisiejszych czasach odchodzimy już od bardzo wzorzystych aranżacji, motywy pojawiają się, ale w bardzo delikatny, wysublimowany sposób.
W zależności od rozmiaru naszej łazienki musimy wybrać pomiędzy wanną, a prysznicem. Rozważyć można również zamontowanie dodatkowo bidetu i pisuaru. Bardzo ważny jest dobór wielkości umywalki. Można również zdecydować się na dwie oddzielne. Powinniśmy również rozejrzeć się za odpowiednią armaturą, która gustownie wkomponuje się w całość i nada odpowiedni styl łazience.
Kiedy już większość pracy będzie za nami będziemy musieli pomyśleć o dodatkach. Ręczniki, pojemniki na mydło w płynie, mydelniczka – wszystko to w odpowiednich barwach, aby nie zaburzyć kolorytu pomieszczenia. Ciekawym dodatkiem będą również świece, które możemy zapalać przy okazji długich, wieczornych kąpieli. Jeżeli mamy dzieci to warto również pomyśleć o pojemniku na zabawki kąpielowe, aby nie powstawał bałagan. Dodatkowo powinniśmy zamontować przynajmniej jedną szafkę, gdzie będziemy przechowywać wszystkie niezbędne akcesoria.

comments icon4 komentarze
4 komentarze
61 wyświetleń
bookmark icon

4 thoughts on “Urządzamy łazienkę

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane