Łazienka

Bateria umywalkowa dwuotworowa – o czym warto pamiętać podczas jej wyboru?

• Zakładki: 86


Baterie umywalkowe w ostatnich latach stanowią nie tylko niezbędne wyposażenie każdej łazienki, ale także element aranżacji, który dodaje całemu pomieszczeniu niepowtarzalnego wyrazu. Jednym z rodzajów baterii, który okazuje się ciekawą alternatywą dla modeli jednootworowych, jest między innymi bateria umywalkowa dwuotworowa pozwalająca na stworzenie minimalistycznej instalacji wyróżniającej się jednocześnie niepowtarzalnym designem i funkcjonalnością. W ofercie marki Laufen można znaleźć starannie zaprojektowane baterie dwuotworowe, które występują w różnych rozmiarach w wersji podtynkowej. W efekcie domownicy zyskują możliwość dobrania armatury łazienkowej do swoich potrzeb i wymagań. Dlatego też warto dowiedzieć się, czym wyróżniają się poszczególne baterie i wybrać model, który okaże się najlepszym rozwiązaniem.

Rodzaje baterii umywalkowych dwuotworowych

Decydując się na inwestycję w baterię umywalkową dwuotworową, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jej dostępne rodzaje, które dzieli się między innymi ze względu na sposób montażu. Najczęściej można spotkać się z bateriami montowanymi bezpośrednio na umywalce lub na blacie. Tego typu bateria umywalkowa dwuotworowa pozwala na przemyślane wykorzystanie dostępnego przy umywalce miejsca i zapewnia dużą wygodę podczas codziennego dbania o higienę osobistą. Warto jednak zadbać o to, by była dopasowana do rodzaju umywalki i wyróżniała się odpowiednią wysokością wylewki. Oprócz tego klienci mogą również zdecydować się na baterie dwuotworowe montowane bezpośrednio w ścianie, czyli podtynkowe, które pozwalają zaoszczędzić więcej miejsca w pobliżu umywalki. Wówczas należy jednak pamiętać o wykonaniu dokładnych pomiarów jeszcze przed rozpoczęciem instalacji. W ofercie marki Laufen można znaleźć nowoczesne podtynkowe baterie umywalkowe dwuotworowe z takich kolekcji jak Kartell • Laufen, The New Classic oraz VAL, które wyróżniają się dopracowanymi pod każdym względem projektami.

Zdjęcie: materiał partnera

Poszczególne baterie umywalkowe dwuotworowe różnią się również rozmiarem i rodzajem wylewki. Inwestorzy mogą między innymi zdecydować się na wysokie wylewki, które bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku umywalek nablatowych i które zapewniają wówczas komfortowy dostęp do strumienia wody. Warto wspomnieć, że wysokie baterie dwuotworowe za sprawą smukłej, minimalistycznej wylewki stają się również pięknym oraz funkcjonalnym dodatkiem do wystroju całej łazienki. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na to, czy bateria umywalkowa dwuotworowa będzie obrotowa, co niekiedy pozwala na jej lepsze dostosowanie do bieżących potrzeb domowników.

Starannie wykonane baterie umywalkowe dwuotworowe, które stają się inwestycją na długie lata

Każda proponowana przez markę Laufen bateria umywalkowa dwuotworowa wyróżnia się precyzyjnym wykonaniem, które wpływa na komfort jej użytkowania. Klienci rozważający inwestycję w tego typu baterię zyskają między innymi wytrzymałą ceramiczną głowicę oraz chromowe wykończenie, które bardzo dobrze łączy się z różnymi aranżacjami łazienek. Na uwagę zasługują również projekty samych baterii, które dzięki współpracy z uznanymi na całym świecie projektantami charakteryzują się najbardziej pożądanymi formami i dopracowaniem szczegółów.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
62 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *